eFootball™ 2023

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

eFootball™ 2023 indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Konami Android cihazlar için eFootball™ 2023 ile yepyeni bir futbol deneyimi sunuyor. 2022 ve 2023 sezonunu kapsayan yeni oyunda; takımlar, oyuncular ve menajer verileri tamamen güncellendi. Lisans haklarını da satın alan Konami, böylece pek çok farklı takımı, gerçek oyuncuları ile oynama imkanı sunuyor. Yeni versiyonda oyuna pek çok farklı yenilik getiren ve ekleyen Konami, AFC Champions League 2022’yi de ihmal etmedi ve oyuna bu ligi de ekledi. Farklı ligler, takımlar ve futbolcular ile desteklenen oyun üstelik gelişmiş oyun motoru ile pek çok hatadan arındırılmış durumda. eFootball 2022 ile büyük eleştiri alan Konami yeni versiyonda tüm bu eleştirileri göz önünde bulundurduğunu da gözler önüne seriyor.

eFootball 2023 indir

eFootball 2023’te deneme maçı için artık daha fazla seçilebilir takım bulunuyor. Oyuncular oyunu denemek, kendini geliştirmek ve farklı testler yapmak adına deneme maçı ile oyuna başlayabilir. 3.3 GB boş olan gerekli olan oyun için oyuncuların indirme öncesinde depolama alanlarını kontrol etmesi öneriliyor.

Yeni futbol oyunu ile takımınızı güçlendirecek transferler yapmanız, özel taktikler ile oyunda ilerleme kaydedebilmeniz mümkün. Oyundaki oyuncuların yetenekleri arttıkça ve takıma eklenen oyuncular ile takım oyun tarzı seviyesi yükseliyor. Üstelik kolektif güç ile takımların gücünü kontrol edebilmek ve bu konuda iyileştirmeler yapabilmek de mümkün. Oyun oynanışında ise sol ve sağ el için özel seçenekler bulunuyor. Ekranın sol alt köşesinde yer alan analog bölgesi ile oyuncuları hareket ettirebilecek ve yönlendirebilecek olan kullanıcılar, sağ tarafta yer alan şut, pas, depar ve ara pası gibi seçeneklerle de rakiplerine karşı üstünlük elde edebiliyor. Üstelik yenilenen versiyonda sağ taraftaki tüm tuşlar için özel yön seçenekleri de eklenmiş. Böylece pas verirken ya da şut çekerken topun yönüne de karar verilebiliyor.

eFootball 2023’ü cihazınızı hemen indirerek yeni bir futbol macerasına başlayabilirsiniz. Gelişmiş oyun motoru, yeni oyuncu türleri, oyuncu kartları ve geliştirilebilir oyuncu istatistikleri ile çok daha fazla oyun keyfi sunan eFootball 2023, mobil versiyonların yanı sıra PC’de de destekleniyor. Üstelik eFootball 2023 tamamen ücretsiz. Android cihazlarınız için eFootball 2023 indir bağlantısından oyunu hemen telefonunuza indirebilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

eFootball™ 2023 indir